Twenty Thirteen - en to cs translation catalogue (59 entries)

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
cs: Vývojáři WordPressu (a překladatelé)

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
cs: Twenty Thirteen (2013) je výchozí šablona pro WordPress, která je určena zejména pro příznivce klasického blogování. Podporuje dostupné formáty příspěvků a pro každý z nich používá trochu odlišné zobrazení. Zaměřuje se na drobné grafické detaily, kontrastní barevné schéma a obsahuje příjemné fonty i speciální ikony. Unikátní vzhled je sladěn i s nabídkou výchozích obrázků pro záhlaví. Samozřejmostí je v dnešní době využití flexibilního designu, kdy dochází k automatickému přizpůsobování šablony podle velikosti použitého zařízení.

en: %s Archives
cs: Archiv pro formát: %s

en: Tag Archives: %s
cs: Archiv pro štítek: %s

en: Search Results for: %s
cs: Výsledky vyhledávání pro: %s

[ctx: header image description]
en: Star
cs: Hvězda

[ctx: header image description]
en: Diamond
cs: Diamant

[ctx: header image description]
en: Circle
cs: Kruh

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
cs: Šablona Twenty Thirteen vyžaduje alespoň WordPress 3.6, zatímco aktuálně používáte starší verzi %s. Proveďte prosím nejdříve aktualizaci a potom to můžete zkusit znovu.

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Další <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
cs: <span class="meta-nav">&larr;</span> Předchozí

en: Full resolution
cs: Původní rozměry

en: Link to full-size image
cs: Odkaz na původní velikost obrázku

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
cs: <span class="attachment-meta">Publikováno <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> | Přiřazeno: <a href="%3$s" title="Zpět na %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: Skip to content
cs: Přejít k obsahu webu

en: Permalink to %s
cs: Trvalý odkaz na %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
cs: %1$s (%2$s)

en: View all posts by %s
cs: Zobrazit archiv autora (%s)

en: Sticky
cs: Zvýrazněno

en: Post navigation
cs: Navigace pro příspěvek

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Novější příspěvky <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
cs: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starší příspěvky

en: Posts navigation
cs: Navigace pro příspěvky

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
cs: Vedlejší oblast pro umístění widgetů, které se budou zobrazovat v pravém postranním panelu.

en: Secondary Widget Area
cs: Postranní panel

en: Appears in the footer section of the site.
cs: Hlavní oblast pro umístění widgetů, které se budou zobrazovat v zápatí webu.

en: Main Widget Area
cs: Zápatí

en: Page %s
cs: %s. stránka

[ctx: Bitter font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Bitter, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
cs: off

en: Navigation Menu
cs: Navigační menu

en: Proudly powered by %s
cs: Používáme %s (v češtině).

en: Semantic Personal Publishing Platform
cs: Sémantický osobní redakční systém

en: http://wordpress.org/
cs: http://cs.wordpress.org/

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
cs: Požadovaný obsah se na webu bohužel nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
cs: Omlouváme se, ale hledaný výraz nebyl na webu nalezen. Zkuste to prosím znovu s nějakým jiným klíčovým slovem.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
cs: Chystáte se publikovat svůj první příspěvek? <a href="%1$s">Můžete začít rovnou zde</a>.

en: Nothing Found
cs: Nenalezeno

en: View all % comments
cs: Zobrazit % komentáře

en: One comment so far
cs: Zatím pouze jeden komentář

en: Leave a comment
cs: Napsat komentář

en: Edit
cs: Upravit

en: Pages:
cs: Stránky:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Pokračování textu %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
cs: Komentáře nejsou povoleny.

en: Newer Comments &rarr;
cs: Novější komentáře &rarr;

en: &larr; Older Comments
cs: &larr; Starší komentáře

en: Comment navigation
cs: Navigace pro komentáře

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
cs[0]: 1 komentář u &bdquo;%2$s&ldquo;
cs[1]: %1$s komentáře u &bdquo;%2$s&ldquo;
cs[2]: %1$s komentářů u &bdquo;%2$s&ldquo;

en: Category Archives: %s
cs: Archiv pro rubriku: %s

en: All posts by %s
cs: Archiv autora: %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Zobrazit archiv autora (%s) <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: About %s
cs: Autor: %s

en: Archives
cs: Archiv

en: Yearly Archives: %s
cs: Archiv pro rok: %s

en: Monthly Archives: %s
cs: Archiv pro měsíc: %s

en: Daily Archives: %s
cs: Archiv pro den: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
cs: Patrně jste chtěli zobrazit stránku, která se na webu bohužel nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
cs: Omlouváme se, ale došlo k poněkud nepříjemné situaci.

en: Not Found
cs: Nenalezeno
