Development (trunk) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Akismet has detected a problem.
cs: U Akismetu se objevil nějaký problém.

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
cs: Akismet %s vyžaduje alespoň WordPress 3.0.

en: Network functions are disabled.
cs: Síťové funkce nejsou povoleny.

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
cs: API klíč pro Akismet byl úspěšně ověřen a aktivován. Užívejte WordPress bez spamu!

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
cs: Zadaný klíč patrně není platný. Raději ho prosím ještě jednou zkontrolujte.

en: Comment History
cs: Zobrazit vývoj změn komentáře

en: Overview
cs: Základní přehled

en: Akismet Stats
cs: Akismet - Statistika

en: Akismet Configuration
cs: Akismet

en: Settings
cs: Nastavení

en: For more information:
cs: Další informace:

en: Cheatin&#8217; uh?
cs: Nezkoušíte náhodou podvádět?

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
cs[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útokem komentářového spamu.
cs[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útoky komentářového spamu.
cs[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útoky komentářového spamu.

en: Check for Spam
cs: Překontrolovat komentáře, zda neobsahují spam

en: Awaiting spam check
cs: Komentář zatím nebyl zkontrolován, zda neobsahuje spam

en: Flagged as spam by Akismet
cs: Akismet označil komentář jako spam

en: Cleared by Akismet
cs: Akismet komentář schválil

en: Flagged as spam by %s
cs: %s označil komentář jako spam

en: Un-spammed by %s
cs: %s rozhodl, že nejde o spam

en: View comment history
cs: Zobrazit vývoj změn komentáře

en: History
cs: Historie

en: %s approved | %s approved
cs[0]: %s schválený
cs[1]: %s schválené
cs[2]: %s schválených

en: %s ago
cs: před %s

en: Akismet Widget
cs: Akismet

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
cs: Zobrazuje celkový počet komentářů, které Akismet na webu zachytil a označil jako spam.

en: Spam Blocked
cs: Boj proti spamu

en: Title:
cs: Název:

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
cs[0]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spam</strong>
cs[1]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spamy</strong>
cs[2]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spamů</strong>

en: Comment status was changed to %s
cs: Stav komentáře byl změněn na %s

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
cs: Akismet během opakované automatické kontroly tento komentář zadržel a označil ho jako spam.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
cs: Akismet během opakované automatické kontroly tento komentář schválil.

en: Show approved comments
cs: Zobrazovat počet schválených komentářů

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Activate your Akismet account
cs: Aktivovat API klíč pro Akismet

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
cs: <strong>Akismet je téměř připraven</strong> - stačí už jen aktivovat API klíč a můžete užívat WordPress bez spamu
